Play Online z transferem nocnym

Play Online z transferem nocnym

Przeprowadziliśmy się z bratem do Wrocławia. Tymczasowo do hotelu robotniczego, gdzie internet jest, ale tylko na wejściu. W naszym pokoiku nie łapie.

Szukałem idealnej oferty mobilnego internetu z dwoma założeniami.
1. Nie może się wyczerpać w połowie miesiąca. Musze mieć internet non-stop.
2. Nie może być za drogi, bo potrzebuje go na dwóch iPadach.

Akurat Play wprowadził ofertę z dwoma kartami sim przy jednym abonamencie.

Jeśli zamówimy usługę przez internet w gratisie dostajemy 3gb. Dodatkowo wybierając eFakturę mamy zniżkę miesięczną 10zł.

Ja wybrałem 15gb za 59,90zł. Czyli z eFakturą i zamówieniem przez stronę wyszło 18gb miesięcznie za 49,90złKoszt drugiej SIM to 4zł.

Już drugi miesiąc używam i sprawdza się Play idealnie. W dzień nie schodzi aż tak transferu bo w wielu miejscach we Wrocławiu znajdziemy hotspoty. Wieczorem w pokoju używam może z 3 godziny na wykop.pl, 9gag.com email i Reeder. Po północy spokojnie można sobie załączyć jakieś torenty, czy uaktualnienia do systemu. W ostatni dzień miesiąca brakło limitu, przez moją głupotę. Na iPhonie ściągałem nawigacje ważącą 1,5gb i automatycznie podłączył się do hotspota i wyżarł mi transfer.

Jeden kolosalny minus! Jeśli wyczerpiecie miesięczny limit, zwalnia prędkość neta do EDGE. Nie byłoby źle gdyby nie to, że wtedy nie ma już taryfy nocnej.